JustMovieizle'de toplam 1912 filmi izleyebilir, 62 kategoriye göz atabilir ve 3366 yoruma bakabilirsiniz.

Wind River 2017 Kardaki İzler izle

Wind River 2017 Kardaki İzler izle
Kardaki izler full izle, Kardaki izler izle, Kardaki izler türkçe izle, Wind River izle, Wind River türkçe izle Yeni yetme kadın FBI ajanı rölünü canlandıran Elizabeth Olsen Kardaki izler filminde Jane Banner karakterini canlandırıyor. Yenilmezler serisinden tanıyacağımız Hawkeye yani Jeremy Renner bu yeni yetme ajanımızın ortağı rölünde Cory Lambert karakteriyle yer alıyor. Cory Lambert geçmişiyle sorunları olan kıdemli yerel oyun izleyicisidir.
İkili güçlerini birleştirerek ıssız bir Kızılderili bölgesinde işlenmiş olan bir cinayeti araştırıyorlar. Öldürülen genç kızın cinayetinin öcünü alabilmek için çıktıkları bu yol birbiri ardına gizemlerle ve sırlarla örülmüş bir yol olarak önlerine uzanıyor. Gizem gerilim türünde Wind River filminin yönetmen koltuğunda Taylor Sheridan oturuyor ayrıca Kardaki izler filmin senaryosu yine yönetmen tarafından kaleme alınma. Güzel ve kaliteli bir film. İyi Seyirler dileriz.
Orjinal Adı : Wind River
Yönetmeni : Taylor Sheridan
Senarist : Taylor Sheridan
Aktörler & Aktristler : Elizabeth Olsen, Kelsey Asbille, Jeremy Renner, Julia Jones, Teo Briones, Apesanahkwat, Graham Greene, Tantoo Cardinal, Eric Lange
Yılı : 2017 Birleşik Krallık ABD Kanada
IMDB : 7.9
Süre : 107 Dakika
Wind River 2017 Kardaki İzler izle
3.5 2 oy
8572 izlenme
  • Benzer Filmler

    

    Film Hakkındaki Düşünceleriniz